Genel

Sarp Apak Bengü çalışsın ben ev erkeği olmak istiyorum

Oyuncu Sarp Apak, Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, ‘Serhan’ karakterine hayat verdiği komedi türündeki ‘Ölümlü Dünya’nın devam filmi hakkında bilgi verirken, stand-up gösterisi ile ilk kez sahneye çıkan eşi Bengisu Apak’a takıldı.

Sarp Apak, kalp yetersizliğine dikkat çekmek amacıyla Türk Kardiyoloji Derneği tarafından Ahmet Cömert Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Kalp Yetersizliğine Blok, Hayata 3 Sayı!’ etkinliğine katıldı.

Ünlü oyuncu, “Kalp yetersizliği önemli bir konu. Bir televizyon yüzü olarak bu konuya dikkat çekebilirsem ne fayda. Hepimizin bir kalbi var, hepimiz dikkat etmeliyiz. Uzmanları dinleyin, sağlıklı yaşamayı dikkat edin. Ben de artık 41 yaşına geldim. Her yıl düzenli olarak kalbime baktırıyorum. Genel olarak iyi beslenmeye çalışıyorum. Set hayatı nedeniyle geç saatlerde garip garip beslenmeler yapmamaya çalışıyorum. Düzenli olarak spor yapıyorum” dedi.

Sarp Apak: Bengü çalışsın ben ev erkeği olmak istiyorum
İKİ SAAT OYUN KONSOLU OYNUYORUM

Kalp hastalıklarında stresli bir hayatın tetikleyici olacağını vurgulayan Sarp Apak, kendine göre hobiler geliştirdiğini söyledi.

İstanbul’da yaşayan bir insan olarak stresten uzak kalmak mümkün değil. Fakat kendime göre hobilerim var. Herkes kendince bir hobi ile uğraşabilir. Akşam eve gelince iki saat oyun konsolu oynuyorum. Bir de çocuk var onunla güzel vakit geçiriyorum. Herkes kendi yöntemini bulacak.

Sarp Apak: Bengü çalışsın ben ev erkeği olmak istiyorum
ÖLÜMLÜ DÜNYA 2 İÇİN SETE ÇIKIYORUZ

Yeni projelerinden bahseden Sarp Apak, 10 gün sonra ‘Ölümlü Dünya 2’nin çekimlerine başlayacaklarını açıkladı: 10 gün sonra sete çıkıyoruz. 7-8 haftalık bir çalışma programımız olacak. Seyircinin çok beklediği bir işti. Onu hakkıyla teslim ettikten sonra TRT Dijital’de Selçuk Aydemir’in ‘Organizasyon Bizim İşimiz’ projesinde yer aldım. 10 bölümünü çekip, teslim ettik. Bir aksilik olmazsa onun ikinci sezonunu da çekeceğiz. Yazın biraz çalışarak geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir