Genel

MasterChef All Star da hangi takım kazandı 16 Ağustos?

MasterChef All Star’da hangi takım kazandı 16 Ağustos? MasterChef eleme adayları kim oldu? MasterChef All Star’ın 59. bölümünde kırmızı ve mavi takım haftanın ikinci takım oyununa çıktı. Azize ve Kıvanç’ın kaptan olarak çıktığı ikinci mücadelede zaman zaman gergin anlar da yaşandı. Takım oyunu akabinde kaybeden takımın bireysel dokunulmazlık yarışı gerçekleşiyor. Peki, 16 Ağustos MasterChef All Star’da eleme adayları kim?

MasterChef’te takım oyunu gerçekleşti! İlk oyunun kazananı kırmızı takım olmuştu. İkinci yarışa mavi takım büyük bir hırs ve heyecanla çıktı. Yarışmacılardan şefler tarafından sushi çeşitleri istendi. Zorlu yarışta Sergen ile Barbaros tartışması da oyunun önüne geçti. İşte, MasterChef’te yaşananlar…

MASTERCHEF’TE OYUNA DAMGA VURAN GERGİNLİK!
Mavi ve kırmızı takım, haftanın ikinci mücadelesi için mutfağa girdi. İlk dakikalarda potada yer alan Sergen, inşallah yeniliriz sözlerini sarf etti. ”Yanıma gelmesini beklediklerim var” dedi. Sergen’in bu sözleri üst üste tekrarlaması ardından Barbaros ise ”Daha ne diyeceksin Sergen? Burada takımız, inşallah yeniliriz diyorsun ya!” sözleri ile tepki gösterdi.

Yarışın başlamasıyla da ikili yeniden karşı karşıya geldi. Sergen, ”Şu hareketlerine sinir oluyorum.” sözlerine karşılık Barbaros ise ”Hangi hareketlerime? Sen sokak hareketleri ile davranıyorsun.” yanıtını verdi.

Diğer yandan Alican’ın piriçleri almasından rahatsız olduğunu dile getiren Sergen Azize’ye ”Benden bir şey bekleme.” dedi.

MASTERCHEF ALL STAR’DA HANGİ TAKIM KAZANDI?
Şefler ikinci oyunda takımlardan ”Sushi” konseptinde sushi çeşitlerini istedi. Menüdeki yemekler şöyle: Maki, Temaki, Uramaki ve Nigiri.

Tabakların değerlendirilmesi ardından açık ara kazanan kırmızı takım oldu.

Tadımda Mehmet Şef, mavi takıma ”Hayatta yemem! Bu yılan balığına bir kişi bakmadı mı tadına?” şeklinde tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir