Genel

Kuruçeşme Açıkhava da Berkay rüzgarı

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Konserleri, dün Berkay’ı ağırladı. Dillerden düşmeyen şarkılarını hayranlarıyla hep birlikte seslendiren ünlü popçu , enerjik sahne performansıyla unutulmaz bir geceyi hayranlarına armağan etti.

ürk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Berkay, ‘dünyadaki en güzel konser alanı’ olarak nitelediği Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde muhteşem bir geceye imza attı. Yoğun konser programının arasında geçtiğimiz günlerde ‘Anladım’ adlı şarkısını çıkaran Berkay, yeni yıla girmeden iki teklisinin daha dinleyicileriyle buluşacağını müjdeledi.

ARABESK 2 GELİYOR

İki ayrı albüm hazırlığında olduğunu belirten ünlü şarkıcı, yoğun istek üzerine ‘Arabest 2’yi ve yeni şarkılardan oluşan bir pop albümü yapacağını söyledi.

Kuruçeşme Açıkhavada Berkay rüzgarı
AİLEMDEN İZİN İSTEYEREK STÜDYOYA KAPANIYORUM

Konserlerinden fırsat bulduğu her anı stüdyoda geçiren ve üretken olmanın önemine inanan Berkay, “Aileme vakit ayırmayı çok seviyorum ve onlarla birlikte zaman geçirmek çok güzel. Onlardan biraz izin isteyerek aralarda stüdyoya kapanıyorum” dedi.

Kuruçeşme Açıkhavada Berkay rüzgarı
Ünlü sanatçıyı Tümer Metin, Ali Biçim ve Melisa Döngel’in de aralarında bulunduğu kalabalık bir misafir topluluğu izledi. Renkli repertuvarı, büyüleyen performansıyla Kuruçeşme Sahnesi’nden rüzgar gibi geçen Berkay, dinleyicilerinden tam not aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir