Genel

Call of Duty Modern Warfare 3ün Türkiye fiyatı açıklandı Tüm platformlarda 2000 TL

Activision’ın Call of Duty serisi yakında yeni bir yapımına kavuşacak. Geçtiğimiz saatlerde yeni bir fragmanı yayınlanan Modern Warfare 3; Xbox, Playstation ve PC platformlarında ön siparişe açıldı.

Geçtiğimiz haftalarda duyurusu yapılan Call of Duty: Modern Warfare III, geçtiğimiz saatlerde Warzone’da düzenlenen bir etkinlikle yeni bir fragmana kavuştu. Activision, yapımın yeni fragmanı ile oyunu tüm platformlarda ön siparişe açtı. Peki Call of Duty’nin yeni yapımı Türkiye’de ne kadar olacak?

Call of Duty Modern Warfare III 1999TL fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı
Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Modern Warfare 3; Xbox, Playstation ve PC platformlarında ön siparişe açıldı. ABD’de 70 dolar fiyat etiketine sahip yapımın Türkiye fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten. Modern Warfare 3’ün Cross-Gen (Standart) sürümü Playstation Store, Microsoft Store ve Steam üzerinden 1999 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı. Birçok kozmetik eklentiye sahip olacak Kasa Sürümü ise 2799 TL olacak.

Geçtiğimiz yıl çıkış yapan Modern Warfare 2’nin hikayesini devam ettirecek olan yapım, Modern Warfare serisinin ilk zombi moduna sahip yapımı olacak. Ayrıca Modern Warfare 2’de satın alınan tüm kozmetik ürünler doğrudan yeni yapıma aktarılacak. Call of Duty Modern Warfare 3, 10 Kasım’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series ve PC için yayınlanacak. Playstation oyuncularının açık betaya erken erişebileceğini de belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir