Genel

Berdan Mardini villasının kapılarını Evrim Akın ile Ev Gezmesi ne açtı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’nin son konuğı ünlü türkücü Berdan Mardini oldu. Sekiz yıl önce satın aldığı villayı kendi zevkine göre dekore eden Mardini, “Sadelik ve mütevazılıktan yanayım” açıklamasında bulundu.

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” ikinci bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK BERDAN MARDİNİ!

“Evrim Akın ile Ev Gezmesi” son bölümde, şarkıları kadar giyim tarzı ile de çok konuşulan ünlü türkücü Berdan Mardini’ye misafir oldu.

Berdan Mardini villasının kapılarını Evrim Akın ile Ev Gezmesine açtı
ÜÇ KATLI VİLLASININ KAPILARINI AÇTI

Keyifli bir sohbetin yaşandığı programda, şarkılar eşliğinde anılar tazelenirken, Berdan Mardini’nin bugüne kadar hiç girilmemiş evi gezildi. Mardini İstanbul’daki üç katlı villasının kapılarını Kanal D izleyicileri için açtı.

Berdan Mardini villasının kapılarını Evrim Akın ile Ev Gezmesine açtı
KONSER SALONU VAR!

Türkücünün özel yaptırdığı villanın altında konser salonu bulunuyor. Ünlü türkücü çalışmalarını burada gerçekleştiriyor. Havuzlu villanın kış ve yaz bahçesi de mevcut. Mardini burada dostlarını ağırlıyor.

Berdan Mardini villasının kapılarını Evrim Akın ile Ev Gezmesine açtı
Berdan Mardini, konserler ve iş görüşmeleri dışında bütün zamanını evinde geçirdiğini söyledi.

EVDE HALI KULLANMIYOR

Evini kendi zevkine göre döşediğini söyleyen Berdan Mardini, evde halı kullanmayı tercih etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir