Genel

Amazon Prime Gaming Haziran 2023 oyunları 900 TL değerinde 13 oyun hediye

Amazon Prime Gaming kütüphanesine Haziran ayında eklenecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Bu ay kullanıcılara 900 TL değerinde 13 oyun sunulacak. İşte Prime Gaming Haziran ayı hediyeleri…

Amazon’un Prime üyelerine aylık olarak verdiği ücretsiz oyunların Haziran ayı listesi açıklandı. Önümüzdeki ay Prime Gaming kütüphanesine 900 TL değerinde 13 oyun ve World of Warcraft, Overwatch 2 ve World of tanks gibi yapımlar için bazı “oyun içi” hediyeler ekleniyor. İşte Prime Gaming Haziran ayı hediyeleri.
Amazon Prime Gaming Haziran 2023 oyunları
Hatırlayacak olursak Mayıs ayında kullanıcılara Last Resort, Planescape: Torment: Enhanced Edition, STAR WARS™: Rogue Squadron 3D dahil olmak üzere toplam 800 TL değerinde 15 oyun sunulmuştu. Daha sonra Amazon, bu listeye 8 oyun daha ekleyerek ücretsiz oyunların sayısını 23’e yükseltti.

Haziran ayında ise Prime Gaming kütüphanesine Neverwinter Nights: Enhanced Edition, Autonauts, Roguebook, Soccer Brawl, Mutation Nation ve Revita başta olmak üzere 13 farklı ücretsiz oyun ekleniyor. Düşük bütçeli yapımların ağırlık kazandığı listede oyunların toplam değeri ise 900TL.

Amazon Prime, ülkemize özel ilk ay için ücretsiz, sonrasında ise ayda 39 TL fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Prime Gaming Haziran 2023 Ücretsiz Oyunlar
Sengoku 2
Mutation Nation
Soccer Brawl
Over Top
The Super Spy
Top Hunter
SteamWorld Dig 2
Neverwinter Nights: Enhanced Edition
Autonauts
Revita
Roguebook
Once Upon a Jester
Gems of Destiny: Homeless Dwarf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir